Sociálny projekt SHO: Pred Vianocami sme pomohli aj v Trnavskom kraji

Päť dní pred najkrajšími sviatkami v roku sme pomohli trom rodinám v Trnavskom kraji, v mestách Leopoldov a Hlohovec. Áno, vďaka nezodpovednej politike štandardných politikov, aj ľudia z tohto kraja potrebujú našu pomoc.

Nie sme ľahostajní a pomôžeme, ak pomôcť naozaj treba. Pomáhať môžeme aj vďaka dobrým ľuďom, ako je kolega Maroš z okresu Levice, ktorý do projektu venoval 250 eur. Ďakujeme, Maroš. Tých 8 – 10 nákupov pre rodiny „do plusu“ určite pomôže.

Predvianočnou pomocou v sobotu 21. decembra pomôžeme rodinám v Nitrianskom kraji a v nedeľu dáme pomyselnú bodku za výjazdmi v roku 2019 ešte v troch rodinách so 6 deťmi v Banskobystrickom samosprávnom kraji.

To sme my. Všetko pekne naplánované, prichystané a o rodiny, v rámci našich skromných možností, postarané. To sme my, muži a ženy zo Slovenského Hnutia Obrody a sme radi, že spolu s nami pomáhate 18 rodinám s 53 deťmi krížom-krážom po Slovensku.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: S vianočnou pomocou sme navštívili aj rodinu so 6-deťmi. V Košickom kraji

———————–

Pomáhame mladej rodine s dcérkou v Hlohovci.

Pomáhame aj Eliške v Leopoldove.

A aj na osude dievčaťa, ktoré je po úraze pripútané na lôžko, nám záleží.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds