SHO: Zatiahnu covidoví zločinci okolo Naďa Slovensko do vojny proti Rusku? Reaguje Róbert Švec

EÚ je znepokojená pohybom ruských vojsk v blízkosti ukrajinských hraníc, prisľúbila Kyjevu podporu. Hovorca Kremľa Dmitrij Peskov zdôraznil, že Rusko má právo presúvať vojakov po svojom území podľa svojho uváženia. Informujú médiá.

Reaguje Róbert Švec:

Pripravuje Západ vojnu proti Rusku? Tak preto tie presuny amerických vojakov cez slovenské územie počas núdzového stavu a zákazu vychádzania?

Veľmi ľahko sa môže stať, že nás covidoví zločinci okolo Matoviča a Naďa zatiahnu aj do vojny proti Rusku. Ale ak by to urobili, viem koho záujmy mám a budem ochraňovať!

A záujmy bruselských panáčikov a ich amerických mopslíkov okolo Naďa to nebudú. Za silné a sebavedomé Slovensko!

————————–

Prečítajte si tiež: Zotrvávanie Slovenska v NATO je za súčasných podmienok neakceptovateľné

————————–

Covidový zločinec a podľa všetkého aj blázon Jaroslav Naď vidí aj to, čo nie je skutočné. 🙂

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds