Klamstvo: Nič v tom SHO nerobíte, iba vypisujete na Facebooku! SHO: A aká je pravda?

Dámy a páni! Keďže sa v poslednom období, najmä na sociálnych sietiach, objavujú klamstvá (hoaxy) o našom hnutí a aktivitách, rozhodli sme pripraviť pre vás novú rubriku s názvom: Klamstvo alebo pravda!?

V novej rubrike budeme reagovať na „zaručené informácie“, ktoré sa šíria internetom o našom hnutí a zároveň vám poskytneme možnosť zoznámiť sa podrobne o tom, kto sme, kam smerujeme, čo presadzujeme a aj to, ako to chceme docieliť.

Dnes reagujeme na tvrdenie, že naše hnutie nekonalo a nekoná proti vláde okolo Matoviča, iba vypisuje na Facebooku. Klamstvo alebo pravda!?

Slovenky a Slováci! Ak niekto tvrdí a rozširuje dezinformáciu o tom, že naše hnutie iba vypisuje na Facebooku a nekoná, je buď veľmi zle informovaný alebo je za to veľmi dobre platený.

Slovenské Hnutie Obrody po vymenovaní vlády Igora Matoviča oznámilo, že novej vláde nedá ani hodinu a nieto ešte 100 dní TU

A pravdaže nezostalo iba pri rečiach. Ponúkame vám prehľad podujatí, ktoré sme v uliciach a na námestiach slovenských miest zorganizovali alebo podporili našou účasťou.

Keďže aktivít bolo v roku 2020 veľmi veľa, zoradili sme ich podľa dátumov:

Začali sme 8. mája autoprotestom v Bratislave TU.

A nasledovali ďalšie akcie…

Bratislava, 28. máj TU.

Bratislava, 6. jún TU.

Bratislava, 20. jún TU.

Banská Bystrica TU.

Bratislava, 11. júl TU.

Topoľčany TU.

Dolný Kubín TU.

Poprad TU.

Rimavská Sobota TU.

Trnava TU.

Poprad TU.

Martin TU.

Trenčín TU.

Trnava TU.

Bratislava TU.

Martin a Poprad TU.

Bánovce nad Bebravou TU.

Martin TU.

Poltár TU.

Banská Bystrica, Bratislava, Poltár, Hlohovec TU.

A rozbiehame sa už aj v roku 2021 🙂 :

Bratislava TU.

Martin TU.

Pravda oslobodzuje! Ďakujeme za vašu podporu, dámy a páni! Aj v roku 2021 pôjdeme po vláde okolo Matoviča ako po údenom! Na nás sa môžete spoľahnúť!

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO. Martin: Slováci opäť vyšli do ulíc! Katarína Boková: Sme tu, aby sme chránili aj vaše deti!

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds