FOTO: Svätý Mikuláš zamieril z Gemera na Šariš. Už čoskoro zavíta aj do Nitrianskeho kraja

Náš Mikuláš sa rozkokošil, zavítal a činil sa aj na Šariši. Z mikulášskych balíčkov sa tentokrát mohli tešiť Maťko a Kubko z Prešova.

Mnohé deti sa boja aj svätého Mikuláša, nielen čerta. No, Maťko medzi ne rozhodne nepatrí, keďže nášho kolegu Jara Ščurku si veľmi obľúbil. Veď, to je jasné už z fotky… 🙂

Ak máte záujem pomôcť nášmu Mikulášovi aj vy, môžete tak učiniť veľmi jednoducho Ako? No predseda takto TU. Ďakujeme, že spoločne s nami robíte radosť aj tým najmenším!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Mikuláš úradoval už aj na Gemeri. Tak je to správne. Veď je jeho čas

————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds