FOTO. Senec. VÝZVA: Aj v Senci sa už tešia z našej prítomnosti vizuálnej. Áno, áno!

Dámy a páni! Pokračujeme v propagácii nášho hnutia na námestiach a v uliciach slovenských miest. A to, čo sme vám sľúbili aj plníme! Popri letákoch TU, plagátoch TU a novinách Právo Národa TU sme sa pustili už aj do bilbordov.

Od dnešného dňa sa obyvatelia Senca a priľahlého okolia tešia z bilbordu nášho hnutia. Bilbord má rozmer sviežich 5,1 x 2,4 metra. Najmä vďaka vám, našim podporovateľom, môžeme byť na očiach verejnosti aj takýmto spôsobom. Ďakujeme.

Ak vám záleží na tom, aby nás ľudia slovenskí aj takouto formou poznávali a aby naše bilbordy (a nielen tie) boli aj vo vašich mestách, budeme veľmi radi, ak naše spoločné úsilie podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou. Príspevky môžete posielať na účet SHO: SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – propagácia.

Vopred vám ďakujeme za každú jedno euro. Podporou Slovenského Hnutia Obrody podporujete samých seba.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Voľby 2022: Zdenka Kramárová sa uchádza o poslanecký mandát v meste Martin

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds