Štefan Polačik reaguje na falošného Kisku: Najprv buďme solidárni s našimi ľuďmi

Podľa Kisku by Slovensko malo ukázať, že je “moderná a vyspelá krajina”, a preto by sme mali prijať zopár tisícok imigrantov. To sú priority skupinky liberálov okolo Kisku.

A aké sú naše priority? Priority mladých, zodpovedných vlastencov: To, že sme moderná a vyspelá krajina, by sme mali dokázať tým, že dobudujeme konečne diaľnice, že zabezpečíme našim dôchodcom dôstojný dôchodok, že zabezpečíme mladým rodinám dostupné bývanie a vytvoríme podmienky na to, aby sa rodilo viac detí. Že zlepšíme zdravotnú starostlivosť ekonomicky aktívnym občanom na všetkých úrovniach, odbremeníme slovenských živnostníkov a podnikateľov od byrokratických nezmyslov, slovenským poľnohospodárom a chovateľom zabezpečíme také podmienky, aby bola naša vlasť opäť potravinovo sebestačná, atď.

A ak chce Kiska hovoriť o solidarite, v prvom rade by mal hovoriť o solidarite s našimi ľuďmi, aby sme sa s platmi a dôchodkami aspoň priblížili úrovni západných krajín.

A potom, keď bude toto všetko zabezpečené, môžeme viesť debatu o tom, ako pomôcť migrantom u nich doma tak, aby nemuseli migrovať do európskych krajín.

————————————————————————-

Zo stanoviska nášho hnutia vyberáme:

V prvom rade pomáhajme našim ľuďom, na Slovensku, a ak nám zostane čas a peniaze, môžeme zvážiť pomoc aj iným! Tak, ako my pomáhame už 9. rok slovenským rodinám v našom sociálnom projekte Staráme sa.

A ak chce Andrej Kiska prijímať migrantov, nech nám ide príkladom a ubytuje u seba doma niekoľko moslimských rodín. A po pár mesiacoch zhodnotíme, ako sa integrovali do domácnosti Andreja Kisku.

VÝZVA! Andrej Kiska, poďte príkladom Slovákom a ukážte ako veľmi sa celé Slovensko v tejto otázke mýli a že vy ste “posol pravdy a nekonečnej tolerancie, lásky, porozumenia a pravdaže slušnosti”.

————————————————————————-

Štefan Polačik, podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds