Slobodný vysielač: Diskutovať budú Štefan Polačik a Katarína Boková. Aj o slušných plagiátoroch

V nedeľu 28.júna budú v štúdiu rádia Slobodný vysielač diskutovať a na vaše otázky odpovedať predstavitelia nášho hnutia: Štefan Polačik a Katarína Boková. Diskutovať budú v relácii Bez cenzúry, ktorá začne o 16:30 hod. Diskusiu si budete môcť vypočuť naživo TU.

Diskutovať sa bude aj téme možného nového hlavného mesta Slovenskej republiky, ktorú sme otvorili v poslednej relácii pred dvoma týždňami. Vítané sú vaše otázky, postrehy a pripomienky.

Takisto spomenieme prebiehajúce manifestácie v rôznych slovenských mestách, prezradíme vám kto s kým kuje „pikle“. Pozrieme sa na zúbky súčasným plagiátorom, zlodejom, mafiánom a ich spoločníčkam. Pretože rodinkárstvo v podaní súčasnej vlády naberá na obrátkach.

————————

Prečítajte si tiež: Video: Banská Bystrica. 25. jún. SHO: Záujmy Slovákov sú pre nás na prvom mieste

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds