Video. Špajza je prázdna? SHO: Ale kdeže. To len kľúče od nej majú Matovičovi mafiáni

Písal sa 25. jún. Na Námestí SNP v Banskej Bystrici občianska iniciatíva Slovensko moje, otčina moja zorganizovala stretnutie občanov, ktorí sa mohli slobodne vyjadriť k súčasným pomerom na Slovensku.

Róbert Švec: Prečo je špajza akože prázdna? Pravdaže nie je, to len peniaze slovenských daňových poplatníkov, naše peniaze… Viac sa dozviete v zdieľanom videu.

————————

Prečítajte si tiež: Video: Banská Bystrica. 25. jún. SHO: Záujmy Slovákov sú pre nás na prvom mieste

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds