Video: Banská Bystrica. 25. jún. SHO: Záujmy Slovákov sú pre nás na prvom mieste

Písal sa 25. jún. Na Námestí SNP v Banskej Bystrici občianska iniciatíva Slovensko moje, otčina moja zorganizovala stretnutie občanov, ktorí sa mohli slobodne vyjadriť k súčasným pomerom na Slovensku. S príspevkom vystúpila aj Katarína Boková.

A pre tých, ktorí sa nám dnes smejú, odkazujeme, poslúžte si, my znesieme úsmevy a aj pohŕdanie zlých a falošných ľudí, ale ubezpečujeme vás, že nás sa nezbavíte, znova a znova sa budeme uchádzať o dôveru Slovákov, potiaľ, pokiaľ jedného dňa väčšina národa pochopí, že SHO tu bolo, je a bude pre Slovensko. Pracujeme ďalej, s čistým štítom a rovnou hodnotovou chrbticou.

————————

Prečítajte si tiež: Video: 20. jún. SHO: Slováci vystavili Matovičovi vysvedčenie za prvých 100 dní jeho vlády

————————

Pozrite si čo povedala Katarína Boková na námestí v Banskej Bystrici:

 

————————

Prečítajte si tiež: Video. 11. jún: Slováci pred Úradom vlády. SHO: Sme pevní v kolenách. Aj keď na nás útočia

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds