Slobodný vysielač: Diskutovať sa bude aj o každodennej realite s názvom Matovič-20

V nedeľu 20. septembra budú v rádiu Slobodný vysielač diskutovať Róbert Švec a Katarína Boková. Otvorene a bez servítky o propagande menom koronavírus, o tom, že lož má krátke nohy a že SHO nikdy nepoľaví zo svojich zásad.

V diskusii zhodnotia vystúpenia ostatných politických subjektov na protestoch, takisto zhodnotia svoje vlastné diskusie s občanmi, a prezradia najbližšie plány nášho hnutia.

Samozrejme nezabudnú spomenúť horúce kauzy z dielne súčasnej vlády a ponúknu aj naše, originálne riešenia.

Reláciu Bez cenzúry si budete môcť vypočuť naživo TU o 16:30 hod.

—————————-

Prečítajte si tiež: Odmietate dýchať smrad, ktorý produkujú neslovenské médiá? SHO: Tak ste na správnej adrese

—————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds