Sociálne aktivity SHO: Nezlomná vôľa robiť dobré skutky! Spoločne s vami, kamaráti

Dámy a páni. Tento týždeň sme pomohli aj v Michalovciach a Liptovskom Mikuláši.

Touto cestou ďakujeme Kataríne, ktorá sa rozhodla tento týždeň podporiť naše sociálne aktivity, vďaka ktorým pomáhame rodinám v núdzi sumou 30 eur. A ďakujeme aj Františkovi z okresu Čadca a Edvinovi, ktorí prispeli do nášho sociálneho projektu, každý sumou 50 eur. Aj vďaka ich príspevkom sme mohli opäť pomôcť.

A tiež ďakujeme pravidelným darcom, ktorí každý mesiac finančne prispievajú do nášho projektu pomoci: Ivane, Jaroslave, Lubošovi, Ľubomírovi, Paľovi, Peťovi, Michalovi, Lenke, Lukášovi… Ďakujeme, dobrí ľudia! Vážime si vašu dobrosrdečnosť. 

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Sladkostiam od Matúša sa potešili aj deti v Trenčianskych Tepliciach

————————-

Michalovce:

Liptovský Mikuláš:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds