Projekt Staráme sa: Novoročnú pomoc sme odovzdali už aj vo Fiľakove, Trebišove a v Čadci

Prvú novoročnú pomoc sme odovzdali na slovenskom juhu. Konkrétne mladej rodinke vo Fiľakove.

Druhá novoročná pomoc v tomto roku patrila Lucii z Trebišova (vľavo na fotke) a jej synovi Sebastiánovi, ktorý je momentálne u starých rodičoch na prázdninách. Do našej pomoci v Trebišove sa zapojil aj malý Janko (v strede na fotke), ktorému sme ešte pred rokom cez náš projekt pomáhali. Krásny príklad toho, ako vychovávať svoje dieťa. Dobročinnosť nestačí iba uchovávať, ale i vkladať do vienka našich detí. A sme naozaj radi, že sa o to naša kolegyňa Katka (vpravo na fotke) snaží, v čo najvyššej možnej miere. Ale bodaj by aj nie, keď je naša…

Počas tretej pomoci v novom roku 2021 a to v okrese Čadca sme nechali doznieť Vianoce. Dievčatá nás privítali veselé a potešené, že sa mohli zoznámiť a pohrať s mladým pomocníkom Maxíkom. Ten im daroval svoje rozprávkové knižky, na ktoré sme sa všetci s nadšením „vrhli“. Vikinka a Maťka sa tešili z hračiek a časopisov od našej sympatizantky Lucky z Martina a meninová oslávenkyňa Andrejka dostala pár maličkostí navyše.

Mamina Dada je vďačná za každý nákup, ktorý prinesieme aj vďaka vám, priatelia. Možno si ani nedokážete predstaviť, akí ste pre nás a rodiny z projektu Staráme sa, dôležití.

V mene všetkých rodín v sociálnom projekte Staráme sa vám z celého srdca ďakujeme a prajeme vám, aby sa vám vaše dobré skutky dvojnásobne vrátili.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Rok 2020 sme zvládli! A zvládneme aj rok 2021. Spoločne s vami!

————————

Fiľakovo:

Trebišov:

Čadca:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds