Sociálne aktivity SHO: Vyhlásili sme Mesiac čistoty v našom úspešnom projekte Staráme sa

Naša pomoc v projekte Staráme sa má mnoho podôb. Neobmedzuje sa iba na pomoc s potravinami, ale hľadá aj iné formy, ktorými môže rodinám v núdzi pomôcť postaviť sa na vlastné nohy z ťaživej situácie alebo aspoň zmierniť jej dopady.

Preto sme sa rozhodli, že od 16. septembra do 15. novembra pomôžeme rodinám s hygienickými potrebami a pomôckami, ktoré sú často, vzhľadom na ich finančnú situáciu, pre nich nedostupné. Avšak potrebujeme aj vašu pomoc, dámy a páni.

Naša výzva Mesiac čistoty v projekte Staráme sa sa sústreďuje na tieto výrobky či pomôcky, ktoré môžete rodinám cez náš projekt venovať:

– vreckovky, toaletný papier, papierové utierky
– saponáty na umývanie riadu, hubky, drôtenky, textilné utierky
– čistiace prostriedky na drezy, kuchynské dosky, okná, podlahy, nábytok
– sprchové gély, šampóny, mydlá
– zubné kefky, zubné pasty
– krémy, hydratačné gély
– peny / gély na holenie
– prášky / gély na pranie, aviváže
– uteráky, osušky
– metly, mopy, vysávače

Poprípade je tu aj druhá, pohodlnejšia možnosť, a to prispieť ľubovoľnou finančnou čiastkou na kúpu spomenutých pomôcok. Vaše dobrovoľné príspevky môžete posielať na číslo účtu SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Projekt Staráme sa – čistota.

Ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate aj takýmto spôsobom tým, ktorí to naozaj potrebujú.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva SHO a splnomocnenec nášho hnutia pre projekt Staráme sa.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Rodinám, okrem materiálnej pomoci, venujeme aj dobré slovo. Tak ako vo Fiľakove

————————

Naša pomoc v projekte Staráme sa má mnoho podôb. Neobmedzuje sa iba na pomoc s potravinami, ale hľadá aj iné formy, ktorými môže rodinám v núdzi pomôcť. A aj preto sme sa rozhodli, že pomôžeme rodinám s hygienickými potrebami a pomôckami, ktoré sú často, vzhľadom na ich finančnú situáciu, pre nich nedostupné. Zdroj fotky: SHO

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds