SHO: Pomáhame aj v Trenčianskych Tepliciach. Adresne! A sme na to hrdí

Priatelia, v sobotu 19. septembra sme pomohli v Trenčianskom kraji.

Okrem oblečenia, a klasickej potravinovej pomoci, sme rodine odovzdali aj cukor, ktorý do projektu venoval Považský cukor z Trenčianskej Teplej. Ďakujeme.

Aj rodina v Trenčianskych Tepliciach si zaslúži našu pomoc, pretože mama Miška sa príkladne stará o svoje deti. A hodnotenia v žiackej knižke sú toho jasným dôkazom. 🙂

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Pomáhajte s nami. A budete na titulnej stránke knihy života konkrétnych ľudí

————————

Hlavným poslaním nášho projektu Staráme sa nie je len materiálna pomoc. Ale najmä, byť darom:

Ďakujeme za cukor, ktorý do nášho projektu venovala spoločnosť Považský cukor. Dar postupne rozdelíme do všetkých rodín v našom projekte:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds