SHO: Rodinám, okrem materiálnej pomoci, venujeme aj dobré slovo. Tak ako vo Fiľakove

V pondelok 21. septembra podvečer sme sa zastavili aj vo Fiľakove.

Mladej rodinke sme ku klasickému nákupu, v rámci našej výzvy Mesiac čistoty, zaniesli aj drogériu, hračky či praktické veci do kuchyne, akými rozhodne sú aj varešky či kuchárska kniha. Pravdaže, súčasťou našej pomoci bolo aj oblečenie a v neposlednom rade podporné slová, ktoré sa snažíme zanechať v každej rodine.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

—————————–

Prečítajte si tiež: SHO: Pomáhame aj v Trenčianskych Tepliciach. Adresne! A sme na to hrdí

—————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds