Projekt Staráme sa: Detská výživa, mliečne výrobky a aj ovocie. SHO: Prevencia je dôležitá

V sobotu 26. septembra sme navštívili rodinu v meste pod Zoborom, v ktorej vychovávajú 3 deti: Jasmínku, Bianku a Tobiasa.

Jasmínke sme priniesli detskú výživu, ale aj kolobežku, z ktorej mala obrovskú radosť. Ďakujeme a pozdravujeme Majku z Banskej Bystrice a jej známe a priateľky, ktoré rodinám z nášho projektu pomáhajú aj takto, teda hračkami, knižkami, oblečením.

Bianke a Tobiasovi sme priniesli aj veľa mliečnych výrobkov a ovocie. Pretože prevencia je najlepší spôsob, ako predchádzať neduhom dnešného sveta.

A keďže sme v našom sociálnom projekte tento mesiac vyhlásili nový výzvu s názvom Mesiac čistoty, do rodiny sme zaniesli aj hygienické potreby.

Z Nitry sme sa presunuli do obce Zbehy (okres Nitra) a navštívili sme rodinu, v ktorej vychovávajú Denisa a Reného.

René je veľmi nádejný futbalista, ktorý má doma už toľko medailí a rôznych ocenení z futbalových turnajov, že v rodine mali problém, kam ocenenie umiestnia. Zámerne píšeme, mali, pretože už nemajú. Aj tento hendikep sme vyriešili. Vďaka našej šarmantnej kolegyni Jarky z Nitry sme do rodiny pred pár dňami zaniesli aj krásne poličky (na fotke), ktoré už slúžia presne na to, na čo majú. Aby sa René mohol hrdiť tým, aký je šikovný a nadaný. A my sa hrdíme spolu s ním. Veď je náš.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————–

Prečítajte si tiež: Sociálne aktivity SHO: Vyhlásili sme Mesiac čistoty v našom úspešnom projekte Staráme sa

—————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds