Sociálny projekt SHO: Aj vďaka našej pomoci, nielen materiálnej, vyrastajú z detí úspešní Slováci

Včera, v stredu 15. januára sme boli opäť na cestách. Navštívili a pomohli sme rodinám v meste Nitra a v obci Zbehy, v okrese Nitra.

Naša mládež v projekte Staráme sa nám robí radosť. Vo voľnom čase sa venuje športu a nemá čas na „hlúposti“. Dôkazom toho sú aj bratia z obce Zbehy, naši nádejní futbalisti. René získal ďalšie ocenenie: Hráč roka 2019. Za výborné výsledky si chalani zaslúžia odmenu, a preto sme sa rozhodli, že počas najbližšej návštevy im venujeme kopačky, aby svoj talent mohli neustále zdokonaľovať.

Je to skvelý pocit vidieť, že aj vďaka našej pomoci, nielen materiálnej, vyrastajú z detí v našom sociálnom projekte úspešní Slováci. A to je aj odpoveď pre tých, ktorí sa nás pýtajú, že čo máme z toho, že pomáhame už 10. rok. Dobrý pocit a vedomie toho, že aj my sme našou troškou prispeli k formovaniu slovenských detí. A ten pocit je na nezaplatenie.

To sme my, SHO. A iní už našťastie nebudeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa je projektom človečiny a skutočnej solidarity. Už od roku 2011

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds