SHO: Projekt Staráme sa je projektom človečiny a skutočnej solidarity. Už od roku 2011

Ťažko chorej Kataríne a jej deťom, ktoré ešte študujú a snažia sa mame pomáhať ako môžu, podávame pomocnú ruku od mája minulého roka. Snažíme sa, aby sa čo najviac zmiernili starosti hlavy rodiny a uľahčila sa situácia, ktorá ich kvári.

Zavše, keď navštívime túto rodinu, čaká nás úprimné potešenie z našej prítomnosti, radosť z toho, že nás po mesiaci znovu vidia. A my cítime, že to nie je len kvôli tej materiálnej pomoci. Veď, každému dobre padne, keď ho má kto vypočuť, poradiť mu, podržať ho a aj tak mu pomôcť. A my tú vďačnosť od Katky a jej detí cítime a vnímame.

Sme ľudským projektom, s ľudskou tvárou, ľudským srdcom, ľudským rozumom. Sme projektom človečiny a skutočnej solidarity, ktorá prekoná každý neduh a zášť.

… a sme radi, že čoraz viacej ľudí to chápe a pridáva s k nám a pomáha spoločne s nami.

Preto neotáľajte, staňte sa našou súčasťou ešte dnes! Projekt Staráme sa je tu od roku 2011 a bude tu dovtedy, kým to bude potrebné.

———————–

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Poľadovica? Pre členov nášho hnutia príjemná vyhliadka

———————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds