Sociálny projekt SHO: Stále sme v pohybe. Komunikujeme, vybavujeme, staráme sa

Nemáme len krásne rečičky. Sme stále v pohybe. Komunikujeme, vybavujeme, staráme sa. Každý deň niečo. Platilo to aj pre včerajšok. Naša pravidelná pomoc dorazila aj do ďalšieho mesta na slovenskom juhu, do Fiľakova.

V ňom skromne žijú mladí rodičia, ktorí sa starajú o svoje 2 deti, malú, trojmesačnú Sofinku a 2,5-ročného Matiaska. Sľúbené oblečenie, hračky či plienky a iné, ktoré do nášho úspešného projektu venovali dievčence zo západu našej vlasti, sú už vo Fiľakove a pevne veríme, že drobcom padnú na úžitok.

Najviac nás teší fakt, že vďaka projektu Staráme sa naberá na Slovensku solidarita reálne kontúry.

A minulý týždeň sme zabezpečili pomoc pre babku s dvomi vnúčatami vo Veľkom Krtíši, ktorá sa o nich stará sama a jej „dôchodok“, ani brigáda jej na to nestačí. Pre niekoho bežný nákup, pre iného obrovská pomoc. Tak to, žiaľ, vďaka nezodpovedným štandardným politikom vyzerá aj v auguste 2019.

Podporovatelia projektu Staráme sa, ďakujeme, že aj vďaka vám sme mohli uskutočniť nákupy, ktorých súčasťou boli aj školské pomôcky pre dvoch školákov. Pomáhajme si, Slováci.

——————————–

Prečítajte si tiež: Pomôžme školákom začať dôstojne nový školský rok

——————————–

Fiľakovo: Pavol Poprocký, vľavo a Pavol Skýpala, vpravo.

Veľký Krtíš: Člen nášho hnutia Rastislav Bartoš, vpravo, je pevnou súčasťou nášho projektu pomoci.

Pre niekoho bežný nákup, pre iného obrovská pomoc. Pomáhame podľa našich možností, aj vďaka vám.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds