Liberáli v Taliansku: Odstavili sme Salviniho a teraz otvoríme prístavy pre migrantov

V Taliansku sa v týchto dňoch odohrala ukážková zrada vlastného národa v podaní talianskych politických špičiek. Zrada, ktorá prebieha v každej európskej liberálnej „demokracii“, no takto okato k tomu už dávno v žiadnej krajine neprišlo.

Všetko sa oficiálne začalo po tom, čo doterajší minister vnútra a líder Ligy Matteo Salvini nedávno vyhlásil, že ak bude aj naďalej jeho politický partner Hnutie piatich hviezd sabotovať realizáciu na začiatku spoločne koalične dohodnutých vecí, tak je rozhodnutý po roku vypovedať koaličnú zmluvu a ísť cestou nových volieb. Salvini, ktorého strane Liga preferencie v súčasnosti stúpli zo 17% spred roka na súčasných takmer 40% totiž nemal čo stratiť a bol si vedomý, že po voľbách je schopný zložiť vládu sám, prípadne s Bratmi Talianska a konečne naplno zrealizovať sľuby, ktoré dal talianskemu národu. Naopak, dosť toho mohlo stratiť populistické „antisystémové“ Hnutie piatich hviezd, ktoré preferenčne padlo z 34% na okolo 15% až 18%. Tieto spory tak gradovali a posledný z nich týkajúci sa výstavby tunela medzi Turínom a francúzskym Lyonom bol už poslednou kvapkou.

Salvini sa teší veľkej popularite medzi Talianmi. Jeho strane preferencie stúpli zo 17% spred roka na súčasných takmer 40%.

No následne sa stalo niečo, čo šokovalo a naštvalo azda každého rozumného človeka a voliča! Premiér Conte, ktorý bol od začiatku nastrčenou bábkou bruselských byrokratov a ktorý už v januári s nemeckou kancelárkou Merkelovou spriadali plány na odstavenie Salviniho, pričom jej sľuboval, že import migrantov do EÚ bude obnovený, (čo je zdokumentované aj v tomto videu), ale Salviniho predbehol a podal demisiu s tým, že priamo na neho nenávistne zaútočil! Následne sa talianska vláda rozpadla a čakalo sa, že liberálny taliansky prezident Mattarella vyhlási nové voľby. Salvini práve s týmto počítal. No Mattarella sa zachoval ako pravý liberálny „demokrat“ a namiesto nových volieb sa dohodol s populistickým Hnutím piatich hviezd a promigračnou eurohujerskou liberálnou Demokratickou stranou, že ak sa dohodnú na zložení novej vlády, nevypíše nové voľby. A čo sa nestalo, tieto dve pred voľbami navonok absolútne protikladné a na spoluprácu neprijateľné strany sa odrazu spriatelili a dohodli na vytvorení novej vlády. A to najlepšie na koniec – poverenie na jej zloženie dostal opäť premiér v demisii Conte.

Talianskych voličov, ktorí poslali v minuloročných parlamentných voľbách Renziho promigračných Demokratov takmer na smetisko dejín sa teda nikto nespýtal na to, akú vládu by si priali, ale proti ich vôli za spolupráce eurohujerského prezidenta vládu zložili strany, ktoré na to nielenže nemajú v súčasnosti od voličov mandát, ale ktoré ich pred minuloročnými voľbami v podstate hrubo oklamali! V Taliansku sa teda v týchto dňoch odohrala zrada desaťročia, ktorej sa vyrovná azda len Montiho úradnícka vláda z roku 2011, ktorá bola dosadená Bruselom, na slovo poslúchala byrokratov z EÚ a doviedla Taliansko do marazmu a maximálneho bruselského otroctva.

—————————-

Prečítajte si tiež: Salvini americkému hercovi: Migrantov si môžete zobrať do Hollywoodu

—————————-

Celé toto dianie však má aj jednu svetlú stránku. Taliani majú totiž v súčasnosti možnosť v priamom prenose sledovať ako vyzerá maximálna zrada ich politikov z Hnutia piatich hviezd, ktorí sa kvôli zachovaniu teplých miestečok spoja aj s čertom diablom, zo stredoľavicovej Demokratickej strany, ktorí sú ochotní zapredať národ a poklonkovať Bruselu s kýmkoľvek a tiež premiéra Conteho, ktorý poslušne poklonkoval Merkelovej a snažil sa spoločne s ňou odstaviť legálne zvolenú Ligu a jej lídra Salviniho od moci! A to je niečo, čo si tento horkokrvný národ, ktorý má pamäť určite dlhšiu ako ten slovenský, navždy zapamätá! A v najbližších voľbách, s najväčšou pravdepodobnosťou v predčasných, pretože tieto nesúrodé strany do konca volebného obdobia pravdepodobne dovládnuť nevydržia, im to všetkým poriadne zráta!

To, čo sa v týchto dňoch v Taliansku odohralo je teda maximálny podvod na národe a vlastizrada! Nové talianske vedenie je totiž zložené z ľudí, ktorí sú ochotní nielen odovzdať Taliansko ako na podnose Bruselu, Berlínu a Parížu, ale aj pripravení opäť otvoriť prístavy pre tisícky nelegálnych migrantov, ktorých prílev do Európy dokázal Salvini zastaviť. A tak celé toto dianie nakoniec bude hrať do karát Salviniho Lige a zdvihne im opäť preferencie. Otázkou však zostáva, koľko škody stihnú na Taliansku a následne na celej Európe dovtedy napáchať liberálni zradcovia z Hnutia piatich hviezd a Demokratickej strany.

—————————

Prečítajte si tiež: Pašerákov ľudí z pochybných mimovládok pozatvárame. Zaistíme bezpečnosť Slovákov

—————————

To, čo predviedol Conte s Merkelovou nie je nič výnimočné a podobne to funguje aj u „lídrov“ ďalších členských krajín EÚ. Myslím, že by sme boli veľmi prekvapení zo zistenia, koľko podobných stretnutí s vedením západných liberálnych vlád a eurobyrokratov absolvovali naši ako koaliční, tak opoziční „lídri“. A v koľkých veciach im nakoniec vyhoveli.

Autor: Martin Bago

Nové talianske vedenie je zložené z ľudí, ktorí sú ochotní nielen odovzdať Taliansko ako na podnose Bruselu, Berlínu a Parížu, ale aj pripravení opäť otvoriť prístavy pre tisícky nelegálnych migrantov, ktorých prílev do Európy dokázal Salvini zastaviť.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds