Sociálny projekt SHO: Pomáhať sa dá rôzne! Aj poriadnou domácou kapustou

Chcete pomôcť, ale neviete ako? V našom úspešnom sociálnom projekte môžete pomôcť, ako len viete! Napríklad ako aj Záhradkárstvo Hamelli, z okresu Rožňava, ktoré do projektu venovalo 100 kíl slovenskej kapusty.

Takto gemerský pestovateľ pomohol dvom rodinám z nášho projektu, v ktorých vyrastá dokopy 6 detí. Prednedávnom sme z kapusty asi polovicu odniesli rodinke od Lučenca, a cez víkend sme ňou pomohli rodine od Hnúšte a aj vďaka Záhradkárstvu Hamelli si budú už čoskoro vychutnať chutnú vianočnú kapustnicu z domácej kyslej kapusty.

A minulý týždeň sme pomohli aj na západe našej vlasti. Rodine v obci Zbehy pri Nitre. Ďakujeme aj reštaurácii Nitrawa Pub, ktorá rodine venovala obedové menu.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

—————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Sociálny projekt SHO: Mesiac čistoty v našom projekte pokračoval aj v októbri

—————————-

Rodina od Hnúšte:

Zbehy pri Nitre:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds