FOTO. Sociálny projekt SHO: Mesiac čistoty v našom projekte pokračoval aj v októbri

Október sa v našom projekte tento rok stal Mesiacom čistoty, ktorý sa niesol v duchu pomoci rodinám aj hygienickými potrebami a pomôckami. Rodinám sme s takouto pomocou pomohli už počas septembra a pomôžeme aj počas novembra, keďže naša výzva Mesiac čistoty trvá od 16. septembra do 15. novembra.  

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme. 

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Prešov, Veľký Krtíš a aj Michalovce. SHO: Za nás hovoria naše skutky!

————————-

Nech sa páči, takto vyzerala väčšia časť nášho Mesiaca čistoty:

Začiatok októbra patril pomoci rodine v Zbehoch pri Nitre a na Šariši, v meste Prešov, odkiaľ je táto fotka je z Prešova. Je na nej malý Matejko a mamka Janka.

Naša pomocná ruka došla aj do okolia Hnúšte. Do Katkinej domácnosti sme zaniesli hlavne čistiace prostriedky, ako napríklad: prací gél na približne 100 praní, litrový sprchový gél, liter šampónu a telový krém od MP drogéria, krémy na ruky, pleťové čistiace krémy, servítky, hygienické vreckovky, zubnú pastu či líčiace pomôcky. Okrem toho sa do nákupu zmestili aj nejaké sladkosti, cestoviny či mliečne výrobky pre deti a oblečenie od našich podporovateľov.

Takáto krásna fotka vznikla počas výjazdu v Trebišove. Lucia si nášho Janka, ktorému sme do marca tohto roka tiež pomáhali, veľmi obľúbila. Veď je náš.

S deťmi si rozumie aj naša Zdenka, ktorá vám, vážení priatelia nášho úspešného projektu, posiela spolu s deťmi z okresu Čadca takýto úsmev.

Ďakujeme gemerskému pestovateľovi z Gombaseku (okres Rožňava) Hamelli Záhradníctvo za 100 kíl pravej slovenskej kapusty, ktorú darovali rodinám.

V našom sociálnom projekte sa rodiny snažíme viesť ku zdravému vlastenectvu. Pred časom sme aj rodine z okresu Komárno venovali tú najkrajšiu vlajku na svete – slovenskú vlajku. A takto dnes zdobí ich kuchyňu, o čom sme sa presvedčili počas nášho októbrového výjazdu, počas ktorého sme okrem iného odovzdali aj hygienické potreby, ktoré sme mohli nakúpiť aj vďaka našim podporovateľom.

Navštívili sme aj naše deti v obci Iža v okrese Komárno. FOTO: Kristiánko a Laurinka s našou kolegyňou Jarkou a s hračkami, ktoré deťom venovali dobrí ľudia. Teda vy, kamaráti.

Fotopozdravom sme vás, priatelia, pozdravili aj z mesta Hlohovec.

Čím viac pomáhate aj VY, tým viac aj MY. Od októbra budeme spoločne pravidelne a adresne podávať pomocnú ruku aj pani Marte a jej dvom ratolestiam – Samkovi a Nelke – z mesta Strážske.

Radosť sme rozdávali aj v Trenčianskych Tepliciach. Mamke Miške a jej dvom deťom spoločne s nami pomohol Klub Milana Rastislava Štefánika v Trenčianskych Tepliciach. Sme radi, že náš úspešný sociálny projekt oslovuje aj nových sponzorov a podporovateľov. Vďaka tomu môžeme našu pomoc zväčšovať alebo rozširovať o nové rodiny v núdzi.

Pravidelne pomáhame aj pri Lučenci týmto dvom drobcom. Karinke a Jankovi sme, okrem čistiacich prostriedkov a oblečenia, odniesli okolo 50 kíl kapusty od Záhradkárstvo Hamelli, ktorá skončila v sude a keď dobre vykysne, bude zdrojom vitamínov, ktoré v tomto chrípkovom období potrebuje každý z nás najviac.

Pomocnú ruku sme podali aj Adelke a jej dvom synom z Michaloviec.

Našu pomoc v mesiaci október sme ukončili na slovenskom juhu, v meste Veľký Krtíš. Pomáhame už od roku 2011, na nás sa môžete spoľahnúť.

A takýto fotopozdrav nám do mailovej schránky dorazil od našej sympatizantky Lenky z Močenka, ktorá tú najvzácnejšiu tekutinu na svete darovala už po 36-krát. Ak môžete, zapojte sa do našej Vlasteneckej kvapky krvi SHO aj VY! Veď pomáhať si je tak krásne…

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds