Video. Róbert Švec: A tak si tu žijeme! V laboratóriu s názvom Slovensko

Tak máme za sebou dve kolá hromadného špárania v nose, a ak si niekto pred tým myslel, že to tým skončí, omyl! Matovič sa rozhodol, že dobrovoľne nasilu nechá testovať Slovákov aj naďalej. Veď netransparentne nakúpené testy, ktoré sú tak na dve veci v boji s koronavírusom, treba minúť, poprípade dokúpiť ďalšie. Pravdaže za štátne.

A alogický koronacirkus, z ktorého sa smeje celý svet, môže protizákonne na Slovensku pokračovať ďalej. A tak si tu žijeme v laboratóriu s názvom Slovensko.

Naď s Krajniakom pobehujú v maskáčoch, aj keď na to majú najmenej dôvodov a tárajú niečo o druhom SNP TU, a Matovič sa nechal od koronavzrušenia uniesť a generálovi Zmekovi zasalutoval, pekne po vojensky TU. To nevymyslíš…

A celá táto zábavka bláznov, ktorí „uväznili svojich dozorcov a vytvorili vládu“, žiaľ slovenskú, už stála nás daňových poplatníkov vyše 100 miliónov eur.

Ej, bisťu. Chcel by som mať doma takú „prázdnu špajzu“.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

——————————-

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Video. Poslanec Benčík sa jeduje. SHO: Zvykajte si! Odpor sa bude už len stupňovať!

——————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds