Projekt Staráme sa: Prešov, Veľký Krtíš a aj Michalovce. SHO: Za nás hovoria naše skutky!

Predposledná pomoc v mesiaci október patrila Adelke a jej dvom chlapcom z Michaloviec. Okrem ovocia a sladkostí sme im zaniesli aj oblečenie a hračky od našich skvelých podporovateľov.

Našu pomoc v mesiaci október sme ukončili, ako sme sľúbili, na slovenskom juhu, v meste Veľký Krtíš. Aj vďaka vám, dámy a páni, môžeme spoločne pomáhať tým, ktorí to naozaj potrebujú. A takým prípadom je aj starká Estera a jej vnuci Tibor a Ľudovít, ktorých sama vychováva.

A začiatkom novembra sme pomohli aj v Prešove, kde sme Janke pomohli doplniť zásoby do kuchyne.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————–

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Vírusy? Práve preto pomáhame aj v Trenčianskych Tepliciach a Lučenci

————————–

Michalovce:

Veľký Krtíš:

Prešov:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds