Projekt Staráme sa: Tam kam my prídeme, zavládne pohoda, radosť a pozitívne myslenie

Minulý týždeň sme pomohli aj v meste pod Zoborom. Do rodiny, v ktorej vychovávajú aj Bianku a Tobiasa sme zaniesli mliečne výrobky, ovocie, sladkosti… a Granko.

Našej návšteve sa potešil aj domáci štvornohý miláčik. Pretože tam kam my prídeme, zavládne pohoda, radosť a pozitívne myslenie.

Aj vďaka vašim dobrým srdciam a finančným príspevkom, dámy a páni, sme mohli do rodiny zaniesť takýto svieži nákup. Touto cestou ďakujeme aj nášmu sympatizantovi z Hlohovca, ktorý do nášho sociálneho projektu venoval veľké množstvo hygienických potrieb: toaletné papiere, utierky…

Aj tento štedrý dar postupne rozdelíme medzi všetky rodiny v našom – vašom projekte pomoci.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————–

Prečítajte si tiež: Vlastenecká kvapka krvi SHO: Veľkosť dobrého človeka sa nemeria titulmi, ale dobrými skutkami

————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds