Róbert Švec: Niekto sa správa ako tie tri opičky: Nevidím, nepočujem, nehovorím

Dámy a páni. Posledné dni čítam a počúvam od vás rôzne názory na spájanie proslovenských síl. Niektorí z vás hovoria, aby sa naše hnutie pred voľbami spojilo s ĽSNS, iní a tých je väčšina, tvrdia, že máme si zachovať čistý štít a ísť ďalej svojou rovnou slovenskou cestou. Niektorí sa prikláňate k tomu, aby sa SHO pred voľbami spojilo s Harabinom.

Dve poznámky. Prvá. Už pred prezidentskými voľbami som podával ruku na spoluprácu všetkým kandidátom, ktorí o sebe vyhlasovali, že sú za Slovensko. Vrátane Kotlebu a Harabina. Odozva nulová. Taká istá ponuka na spoluprácu bola adresovaná spomínaným pánom aj po prezidentských voľbách. Odozva nulová.

————————

Prečítajte si tiež: Róbert Švec vyzýva Kotlebu a Harabina: Sadnime si za jeden stôl a diskutujme

————————

Druhá poznámka. Aj keď sme na politickej scéne ako politický subjekt iba od 15. mája tohto roku, to neznamená, že necháme, aby s nami ktokoľvek zametal, podľa toho, ako, poprípade s kým sa vyspí. Máme svoje zásady, rovnú chrbticu a na tom sa nič nezmení.

Na komunikáciu a spoluprácu sú potrební minimálne dvaja, a ja osobne, ako aj naše hnutie sme za posledné mesiace veľakrát dokázali, že máme záujem spolupracovať, len tí, ktorým sme podali ruku na spoluprácu, sa správajú ako tie tri známe opičky: Nevidím, nepočujem, nehovorím. SHO vie čo má urobiť, a aj to urobí.

A o našom definitívnom rozhodnutí, pokiaľ ide o voľby do NR SR, budete včas informovaní. Ale už dnes vás môžem ubezpečiť, že naše hnutie a ja osobne si zachováme kožu na tvári a rovnú chrbticu.

Autor: Róbert Švec

————————-

Prečítajte si tiež: Štefan Polačik: Chceme a budeme viesť našu vlasť slovenskou cestou

————————-

Róbert Švec: Ja osobne, ako aj naše hnutie sme za posledné mesiace veľakrát dokázali, že máme záujem spolupracovať, len tí, ktorým sme podali ruku na spoluprácu, sa správajú ako tie tri známe opičky: Nevidím, nepočujem, nehovorím. Zdroj obrázku: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds