Sociálny projekt SHO spája ľudí a motivuje ich pomáhať. Veď je to také jednoduché

Pani Mária z Trebišova sa tiež rozhodla, že pomôže Katke a Jankovi. Tento týždeň urobila nákup, kontaktovala našu kolegyňu Ivanu Hreháčovú z Trebišova, a spoločne s nami takto pomohla Katke a jej synovi.

Sme hrdí na náš projekt, ktorý reálne spája ľudí a motivuje ich, aby si spoločne s nami navzájom nezištne pomáhali. Mária je toho príkladom. Ďakujeme.

Taktiež naše poďakovanie patrí Zuzane z Tisovca, ktorá do nášho adresného sociálneho projektu Staráme sa prispela potravinami, drogériou už niekoľkokrát. Tentokrát sa však zapojila aj do našej mikulášskej výzvy. Deťom v našom projekte venovala sladkosti.

Kamaráti, konštatujeme, že kto chce pomôcť, ten si spôsob nájde. A my sme radi, že pomáhate spoločne s nami. Veď pomáhať si je také jednoduché a krásne.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: SHO aj tento rok pripraví pre slovenské deti mikulášske balíčky

————————–

Pani Mária, vľavo, tiež pomohla Katke a jej synovi. Ďakujeme.

Pani Zuzana z Tisovca sa zapojila aj do našej mikulášskej výzvy. Ďakujeme.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds