Vianočné sviatky s SHO: Noviny Právo Národa do každej slovenskej domácnosti

Dámy a páni. Blížia sa najkrajšie sviatky v roku a my sme aj tento rok pre vás pripravili možnosť obdarovať svojich blízkych vlasteneckými novinami Právo Národa.

Dobrovoľný príspevok na vydávanie nášho dvojmesačníka na jeden kalendárny rok je vo výške 18 eur na rok. ALE.

Každý, kto si objedná Právo Národa od 1. decembra do 20. decembra 2019, bude môcť uhradiť dobrovoľný príspevok vo výške iba 12 eur a po jeho pripísaní na účet nášho občianskeho združenia vám budeme naše noviny pravidelne, počas celého roka 2020, posielať prostredníctvom Slovenskej pošty.

NAVYŠE. Každému z vás, ako bonus, pošleme bezplatne poštou aj najnovšie vydanie Práva Národa.

Náš dvojmesačník si môžete objednať TU.

Potešte seba a svojich blízkych novinami, ktorých srdce bije pre Slovensko.

————————

Prečítajte si tiež: Staň sa infovojakom v boji proti liberálnej cenzúre. Čítaj a rozširuj noviny Právo Národa

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds