Voľby 2020: Kandidátna listina SHO úspešne odovzdaná. Róbert Švec: Je to víťazstvo našej vôle

Dámy a páni. Slovenské Hnutie Obrody dnes na ministerstve vnútra úspešne odovzdalo kandidátnu listinu do parlamentných volieb 2020.

Počas odovzdávania kandidátnej listiny nenastali žiadne komplikácie a naše hnutie zaplatilo aj zákonom stanovenú volebnú kauciu vo výške 17-tisíc eur.

Základný cieľ nášho hnutia je a bude silné a sebavedomé Slovensko, v ktorom bude Slovák a každý lojálny občan našej vlasti pánom a nebude mediálnym, politickým a ani ekonomickým podnájomníkom vo vlastnom štáte.  Slováci. Pracujme v prvom rade na seba a pre seba a až potom môžeme brať ohľad aj na záujmy iných. To je postoj a politika hrdých národov a my sa postaráme o to, aby boli Slováci opäť hrdí a sebavedomí.

„Pre SHO a pre mňa osobne patrí dnešný deň medzi prelomové dátumy. Deň 24. máj 2004, rodný dátum nášho hnutia, 15. máj 2019, kedy bolo Slovenské Hnutie Obrody zaregistrované ako politický subjekt a 1. december 2019, kedy sme úspešne odovzdali kandidátnu listinu sú dni, ktoré dokazujú, že základom každého úspechu je oceľová vôľa a odhodlanie a že krok za krokom napĺňame naše poslanie. A my ho naplníme do poslednej bodky,“ vyhlásil pre médiá Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Voľby 2020: SHO pôjde do volieb samostatne. Kandidátnu listinu predstavíme 9. decembra

————————-

Písal sa 16. apríl 2019. Prichádzame do budovy Ministerstva vnútra Slovenskej republiky so žiadosťou o registráciu Slovenského Hnutia Obrody do zoznamu politických strán a politických hnutí. Našej žiadosti bolo 15. mája 2019 vyhovené. Dnes 1. decembra 2019 sme na ministerstve vnútra úspešne odovzdali kandidátnu listinu do parlamentných volieb 2020. Krok za krokom napĺňame naše poslanie.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds