Spájajú nás dobré skutky: Aj Dominika z Trebišova sa zapojila do Vlasteneckej kvapky krvi SHO

Sme veľmi radi, že naše aktivity inšpirujú čím ďalej, tým viac ľudí ku súčinnosti a pridávajú sa tak k nám. Najnovšie tak urobila Dominika z Trebišova, ktorá sa rozhodla pomôcť tým najšľachetnejším spôsobom – darovaním krvi.

Po darovaní krvi nám do mailu staramesa@sho.sk poslala okrem fotografie aj takéto slová: Nič krajšie, ako niekomu pomôcť nemôže byť. Ten pocit niekomu pomôcť, aspoň takýmto spôsobom, je na nezaplatenie.“

Do našej kvapky krvi sa aktívne dlhodobo zapája aj Lukáš, ktorý síce pracuje vo Švajčiarsku, ale srdcom je stále doma – na Slovensku, a vždy si na nás spomenie a aspoň takto chce svojich krajanov povzbudiť, aby šli tiež darovať krv.

Nehanbite sa, nebojte sa, my nehryzieme! Pridajte sa k nám ešte dnes a spojme sa pre dobrú vec.

————————–

Prečítajte si tiež: Vlastenecká kvapka krvi SHO: Pomáhame nielen potravinami, ale aj tekutinou najvzácnejšou

————————–

Sympatická Dominika z Trebišova. 🙂

Lukáš, ktorý je srdcom stále doma, na Slovensku.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds