Vlastenecká kvapka krvi SHO: Pomáhame nielen potravinami, ale aj tekutinou najvzácnejšou

V pondelok 8. júna nás potešila naša kolegyňa Erika, ktorá v Novom Meste nad Váhom darovala krv už po 12-krát. A včera nám do našej mailovej schránky staramesa@sho.sk prišli ďalšie fotky pomoci od nášho kolegu Martina a sympatizantov Lenky a Juraja.

Martin daroval krv v Považskej Bystrici už po 40-krát, Lenka v Nitre po 35-krát a Juraj v Liptovskom Mikuláši už 26-krát!!!

Priatelia, sme na vás hrdí a patrí vám to najväčšie ďakujeme nielen za to, že ste sa zapojili do našej Vlasteneckej kvapky krvi SHO, ale hlavne preto, lebo ste sa na to vôbec podujali. Spoločne zachraňujeme životy a sme na to hrdí!

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Sociálny projekt SHO: Prvé balíčky MDD sme už odovzdali aj deťom na Šariši

————————-

Erika z Nového Mesta nad Váhom.

Zľava: Martin, Lenka a Juraj.

Lenka z Močenka.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds