VIDEO. Zločinci schválili Covidové segregačné zákony. SHO: Slováci opäť vyjdú do ulíc!

Dámy a páni! Protiprávny paškvil, ktorý dnes schválili v slovenskom parlamente covidoví zločinci nazývame Covidové segregačné zákony. A sú také isté ako Norimberské rasové zákony!

V Nemecku boli ľudia v 30. rokoch 20. storočia vyčleňovaní na okraj spoločnosti kvôli svojmu pôvodu, na Slovensku sú a budú ešte viac vyčleňovaní aj kvôli tomu, že používajú zdravý rozum a slobodne sa rozhodli, že sa nebudú rúškovať, testovať a ani opichávať experimentálnou gebuzinou.

Naša odpoveď zločincom je jasná: Covidové segregačné zákony nebudeme rešpektovať a budeme ich vedome porušovať. Odpor je cesta, Slováci!

A aj preto vyjdú Slováci opäť do ulíc. Kedy, kde a o ktorej sa dozviete v zdieľanom videu Kataríny Bokovej.

————————

Prečítajte si tiež: Štefan Polačik apeluje na Slovákov: Máte v rukách veľkú moc. Môžete ochromiť aj linky výrobné!

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds