Štefan Polačik k udalostiam v Prezidentskom paláci: Nejeden Slovák mal chuť rozbiť televízor

Štefan Polačik, podpredseda Slovenského Hnutia Obrody na sociálnej sieti reagoval aj na udalosti, ktoré predchádzali vymenovaniu akože novej slovenskej vlády okolo Matoviča, ktorú vedie jeho poskok Heger.

Čaputová poďakovala Matovičovi, Matovič poďakoval Hegerovi, Heger poďakoval Čaputovej, každý poďakoval každému. Jednoducho fraška, pri ktorej mal nejeden Slovák chuť rozbiť televízor.

Ja sa ale pýtam: Za čo ste si ďakovali?

Za zničené životy tisícok Slovákov? Za tisíce mŕtvych? (nie všetci na koronavírus, ale väčšina ako dôsledok neliečenia ich chorôb kvôli fiktívnej pandémii)

Za krachujúcich podnikateľov, ktorí nemajú z čoho žiť? Za nezamestnaných v gastrosektore?

Za obmedzovanie základných ľudských práv? Za vaše papalášske výnimky? Za mafiána na čele parlamentu? Za zatknutého šéfa SIS? Za gigantické zdĺženie?

Za toto ste si teatrálne ďakovali?

Slováci vám ale nepoďakujú! Ničíte štát aj národ! Po všetkých stránkach! Právnej, sociálnej, morálnej, kultúrnej, aj ľudskej! A za to budete jedného dňa súdení TU!

Neprestanem spolu s kolegami zo Slovenského Hnutia Obrody vyvíjať aktivity smerujúce k ukončeniu vlády sociálnych netvorov! A nezastrašia nás vyhrážky ani pokuty!

Pamätajte! Národ vám to spočíta!

————————–

Prečítajte si tiež: Katarína Boková na adresu akože novej vlády okolo Matoviča: Aký dátum, taká vláda!

————————–

Štefan Polačik, podpredseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds