Katarína Boková na adresu akože novej vlády okolo Matoviča: Aký dátum, taká vláda!

Alebo koľkokrát za jedno volebné obdobie môžeš byť ministrom!?

Tak ako som predpokladala, Zuzana Čaputová zostala verná svojej povesti a vymenovala akože novú vládu, ktorej snom je bojovať proti mafii. Hmm, veľmi ťažko sa bojuje samému so sebou, to vyžaduje kus sebazaprenia, sebareflexie a vnútorných dialógov.

Dnešné odovzdávanie dekrétov v Prezidentskom paláci vo mne evokuje podmienky vo verejnom dome. Už sa tam vystriedali mnohí, pošpinili čo sa dalo. Trie sa to, lepí sa to a bordelmama vymenila jednu fľakatú plachtu za druhú.

Fraška, avšak nie prvoaprílový žart. Zlepenec prerastených egoistov, narcisov, plagiátorov a zúfalcov môže naďalej šliapať po našej dôstojnosti, cti a slobode. S požehnaním hlavy štátu, ktorá sa opäť raz nepostavila na stranu zdravého rozumu, na stranu čestných a zúfalých Slovákov.

Počkáme si, aký guláš nám navarí táto „partička“. Ale mne sa už teraz dvíha žalúdok.

Autorka článku Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

 ———————–

Róbert Švec k menovaniu akože novej vlády na sociálnej sieti napísal: Vedeli ste, že 1. apríl je aj Medzinárodným dňom vtákov. A v tej akože novej slovenskej vláde je ich až, až… 🙂

————————

Zdroj obrázku: hlavnydennik.sk

————————-

Prečítajte si tiež: Matovič, Sulík, Heger, Čaputová? Róbert Švec: Sú to covidoví zločinci. A treba ich eliminovať!

————————-

Katarína Boková: Dnešné odovzdávanie dekrétov v prezidentskom paláci vo mne evokuje podmienky vo verejnom dome. Už sa tam vystriedali mnohí, pošpinili čo sa dalo. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds