Katarína Boková: Nerozumiem niektorým rodičom, prečo svojim deťom kradnú dušu

Veľmi sa hnevám na všetkých učiteľov a riaditeľov škôl, ktorí slepo a nemo poslúchajú nariadenia narušeného jedinca, ktorého zámerom je dehonestovať, zosmiešňovať a pokoriť vlastných ľudí. Inteligencia národa, autority, dôverníci našich detí sa postavili na stranu diabla. Popreli zmysel svojho povolania.

Naozaj si niekto z riaditeľov škôl myslí, že až táto bublina praskne, niekto sa vás zastane? Nie! Blázon sa zbaví zodpovednosti a vy všetci, ktorí znásilňujete naše deti a šliapete po ich slobode, zostanete súčasťou našej komunity a každodennej rutiny. Nehanbíte sa?! Môžete pokojne spávať?

A čo vy, rodičia? Veríte tomu, že chránite svoje deti pred vírusom alebo chránite seba pred pokutou? Chcete mať čo najväčší pokoj v tejto bláznivej dobe a ako obetných baránkov servírujete svoje deti! Pridusené, deprimované, ohlúpnuté, odovzdané. Nevinné. Zneistené.

Som nešťastná z toho, že u svojich detí nepodporujete zdravú sebadôveru, že potláčate ich osobnosť. Ničíte ich imunitu aj psychiku. Nerozumiem tomu, prečo kradnete ich dušu.

Dnešné deti sa stanú civilizáciou zajtrajška. A ja, spoločne s kolegyňami a kolegami z nášho hnutia, nepoľavím v boji za ich bezpečnú budúcnosť TU.

Autorka článku Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Veľkonočná akcia. SHO: Matovič a Sulík sú covidoví zločinci! Vinní z genocídy nášho národa!

—————————

 

—————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: SLOVÁCI SLOVÁKOM! Heslo, ktoré je opäť aktuálne. Podporujme sa navzájom!

—————————

Zdroj obrázku: Katarína Boková

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds