Matovič, Sulík, Heger, Čaputová? Róbert Švec: Sú to covidoví zločinci. A treba ich eliminovať!

Igor Matovič si vymenil funkciu s Eduardom Hegerom. Heger je novým predsedom vlády a Matovič novým ministrom financií. A do vlády sa vrátili aj liberáli na čele so Sulíkom. A toto divadlo, v ktorom si zahrala aj Zuzana Čaputová označili za vládnu krízu. Bola to fiktívna vládna kríza!

Reaguje Róbert Švec:

Takže, nič sa nezmení. Aj naďalej nám budú vládnuť tí istí covidoví zločinci, iba si vymenia funkcie. Ak sa niekto s týmto uspokojí, tak by mal na najbližšom policajnom oddelení odovzdať občiansky preukaz a keď tam už bude, môže priložiť aj rodný list.

Požadujeme odchod celej vládnej luzy na čele s Matovičom a jej následné stíhanie TU za trestné činy, ktorých sa dopustila na našom národe a štáte.

S covidovými zločincami sa nevyjednáva a ani sa s nimi neuzatvárajú kompromisy. S covidovými zločincami sa bojuje až do víťazného konca!

————————-

Prečítajte si tiež: Katarína Boková: Nerozumiem niektorým rodičom, prečo svojim deťom kradnú dušu

————————-

A TOTO už je ministrom financií. Zdroj obrázku: napalete.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds