SHO: Liberálna propaganda má ďalší veľký problém! Róbert Švec: Agentka Čaputová velebí…

Dámy a páni! Liberáli veľmi radi vyčítajú prvému slovenskému prezidentovi, že súhlasil s prítomnosťou nemeckých vojakov na území prvého Slovenského štátu.

Dnes, súčasná prezidentka – liberálka a americká agentka velebí prítomnosť nemeckých vojakov na území súčasného druhého Slovenského štátu.

A médiá informujú: Nemeckí vojaci, ktorí sú dnes na Sliači, by tam mali zotrvať pol roka, šéf rezortu obrany (čítaj s porozumením, zločinec a vojnový štváč Jaroslav Naď) však predpokladá, že ich pobyt bude trvať minimálne jeden rok TU.

Konštatujem: Takže ide o akože dočasný pobyt. A to nám zase pripomína inú dejinnú udalosť… Rok 1968.

To sú tie dejinné paradoxy a diery v liberálnej propagande.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Zotrvávanie Slovenska v NATO je za súčasných podmienok neakceptovateľné

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds