Róbert Švec k výročiu členstva nášho štátu v EÚ: Ak budú negatívne a škodlivé javy pretrvávať…

Dňa 1. mája 2004 sa stal náš štát slovenský súčasťou Európskej únie. AVŠAK! Slovensko vstupovalo do inej EÚ, akou je únia dnes… hodnotovo, ekonomicky, politicky…

Európske spoločenstvo, ktoré sa nazýva Európskou úniou sa dlhodobo a systematicky odvracia od svojich pôvodných hodnôt na akých sa začalo formovať v 50. rokoch 20. storočia.

Zločinecké agendy multi-kulti a LGBTI ako „normálny“ hodnotový rámec správania, pokusy o vytvorenie európskej federácie v ktorej budú rozhodovať nevolení panáčikovia, podpora vojny na Ukrajine… a mnoho ďalších negatívnych javov spôsobuje, že čoraz viac Slovákov nie je spokojných s naším členstvom v únii. Už je to takmer 30% ľudí slovenských (podľa ich – liberálnych prieskumov). A to je jasný signál toho, že sa niečo deje!

Slovenské Hnutie Obrody má jasný a dlhodobo nemenný postoj aj k členstvu Slovenskej republiky v EÚ. Naše stanovisko si môžete prečítať TU.

Chceme normálne európske spoločenstvo, v ktorom sa budú rešpektovať zdravé normy života a spolupráca národných štátov bude na princípe rovného s rovným!

Ale ak budú negatívne a škodlivé javy v EÚ získavať čoraz väčší priestor a zázemie, potom bude na mieste opýtať sa Slovákov, či majú záujem zostať v spoločenstve, ktorého hodnoty ohrozujú slovenský spôsob života.

Za silné a sebavedomé Slovensko v normálnom európskom spoločenstve.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Švédska vláda chce dokopať Švédov do zločineckej organizácie NATO. Róbert Švec reaguje…

————————

Ak budú negatívne a škodlivé javy v EÚ získavať čoraz väčší priestor a zázemie, potom bude na mieste opýtať sa Slovákov, či majú záujem zostať v spoločenstve, ktorého hodnoty ohrozujú slovenský spôsob života. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds