Štefan Polačik: Podporujem iniciatívu za referendum o predčasných voľbách. Ale kvôli Slovensku!

So znepokojením vnímam aktuálnu domácu politickú situáciu, porušovanie Ústavy SR vládou Igora Matoviča, ako aj rozklad demokratických a právnych princípov Slovenskej republiky zo strany vládnych predstaviteľov.

Uvedomujúc si všetky tieto hrozby, podporujem každú rozumnú iniciatívu zameranú na zvrhnutie Matovičovej vlády a teda aj plánovaný zber podpisov na vypísanie referenda za vyhlásenie predčasných parlamentných volieb.

Podporou tejto iniciatívy ale nijakým spôsobom nevyjadrujem akúkoľvek podporu súčasným opozičným politickým stranám, ktoré majú zastúpenie v slovenskom parlamente a ani nepodporujem návrat bývalej politickej garnitúry.

Ak sa my v SHO rozhodneme aktívne zapojiť do zberu podpisov pod petíciu za vyhlásenie referenda o predčasných parlamentných voľbách, tak budeme šíriť myšlienku podpory takých politických subjektov, ktoré nie sú zaťažené toxickou politickou minulosťou a ktoré svojou doterajšou prácou už dokázali vernosť a oddanosť Slovákom, všetkým lojálnym občanom nášho štátu a aj Slovenskej republike.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Nálepky STOP MATOVIČ NA SLOVENSKU do každej domácnosti. SHO: A ulice budú naše!

————————–

Štefan Polačik, podpredseda nášho hnutia. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds