SHO: Verejní činitelia sa postupne pripájajú k výzve Róberta Šveca. Občiansky odpor je cesta!

Starosta obce Dvory nad Žitavou, verejne vyhlásil, že vypovedá poslušnosť súčasnej vláde Igora Matoviča. Obyvateľom to oznámil videom na sociálnej sieti. Povedal, že končí so skríningovým testovaním v obci. Považuje ho za nezmyselné, pretože vystavuje riziku zdravých obyvateľov. Informujú médiá.

Reaguje Róbert Švec:

Som veľmi rád, že aj starosta obce Dvory nad Žitavou našiel v sebe odvahu k činom a pripojil sa k môjmu rozhodnutiu, ktoré som zverejnil 20. októbra 2020 TU. Občiansky odpor v súlade s článkom 32 Ústavy SR.

Touto cestou vyzývam aj ďalších verejných a ústavných činiteľov, ako aj radových občanov, nebojte sa a pridajte sa k nám. Občiansky odpor – vypovedanie poslušnosti Matovičovej vláde je cesta!

Ak nás budú tisíce, dáme Matoviča dole! Len smelo, Slováci! Dá sa to!

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Ako sa liberálnym klamárom v priamom prenose rozbil džbán s koronaklamstvom

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds