Sociálny projekt SHO: Pomáhame na Kysuciach, v Novohrade, ale aj v Trebišove!

Dámy a páni! Ako sme avizovali, tak sme aj učinili. Našu februárovú pomoc v projekte Staráme sa sme započali v utorok na Zemplíne v meste Trebišov, kde sme tentokrát pomohli nákupom potravín.

A vo štvrtok sme navštívili rodinu, v ktorej vychovávajú 3 deti: „Dnešný podvečer sme strávili s dievčatami z okresu Čadca. Na stole nás čakala káva, presne tak, ako sa to robí keď čakáte niekoho blízkeho. Dievčatám ubehol mesiac ako voda a vraj by sme mohli chodiť častejšie. Dievčatá ďakujú vám všetkým, milí priatelia, za vašu ochotu pomáhať. Naše každomesačné nákupy prijímajú s pokorou a vďakou,“ konštatuje Katarína Boková.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Prvých 10 rokov pomoci je za nami. Ďalšie desiatky rokov sú pred nami!

————————-

Trebišov:

Čadca:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds