Kvapky pravdy. VIDEO: Šokujúci dokument! Žijeme v ére novodobého holokaustu!?

Dámy a páni! Tak ako nás naši vládni činitelia postupne zamotávali do klamstiev v súvislosti s prepuknutím fiktívnej pandémie koronavírusu, snažili sa ovládať nás strachom, ktorý v nás usilovne a úmyselne živili a pestovali, tak postupne prichádza čas povedať si pravdu, pretože aj keď už všade inde pomaly vychádza na svetlo sveta, nie je isté, že sa raz dostane aj k nám. Napríklad cez verejnoprávne médiá, akým je aj RTVS.

Preto sme sa rozhodli, že vám v novej rubrike s názvom Kvapky pravdy budeme prinášať pravdivé informácie, všetky tie, ku ktorým sa dopracujeme, aby ste sa skutočne slobodne a nie pod nátlakom mohli rozhodnúť ako naložíte so svojim zdravím a so zdravím svojich blízkych.

Dlho očakávaná pravda sa stále čoraz viac a viac dostáva na svetlo sveta. Žiaľ, manipulatívne médiá, ktoré dočasne pôsobia na Slovensku, stále neinformujú ľudí objektívne a preto si musíme pravdivé informácie vyhľadávať z iných zdrojov.

V dnešnej časti: Odkrytá pravá tvár americkej demokracie? Je Amerika policajný štát, plný pripravených koncentrákov? Infiltruje sa americká „demokracia“ aj na Slovensko?

Takéto otázky a myšlienky nám napadnú po vzhliadnutí nasledujúceho dokumentu. Majme sa na pozore a buďme v strehu, pripravení brániť sa!

V čase jeho nakrúcania, pred niekoľkými rokmi, by sme možno informácie v ňom pokladali za konšpirácie, ale v súčasnosti prežívané udalosti dávajú konšpiráciám za pravdu. Nepodceňujme teda konšpirácie, lebo život nám už každým dňom dokazuje, že sú predzvesťou pravdy.

Pozrite si dokument TU, v ktorom je hlavnou postavou americký politik slovenského pôvodu, herec, komentátor, bývalý zápasník a guvernér štátu Minnesota Jesse Ventura, civilným menom James George Janos.  

———————–

Prečítajte si tiež: Švec reaguje na ďalšiu mentálnu obludnosť zločinca Lengvarského: Vládnu nám totálni tupci!

———————–

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds