VIDEO + FOTO: Na Gröhlinga sme vytiahli lopaty. SHO: Nabudúce to už ale bude iné náradie!

Napriek daždivému počasiu sa dnes konal protest pred ministerstvom školstva, ktorého cieľom bolo vyjadrenie nesúhlasu s očkovaním detí, podmieňovaním povinnej školskej dochádzky rôznymi nelogickými protipandemickými opatreniami a opätovne žiadať odstúpenie nekompetentného ministra a politického pedofila Gröhlinga. Informujú médiá TU.

Dámy a páni. To, čo sme sľúbili, sme splnili. Pred ministerstvo školstva a následne aj do budovy ministerstva sme v pondelok 27. septembra vtiahli s lopatami.

———————–

Požiadavky rozumných a zodpovedných rodičov si môžete prečítať TU.

———————–

Aj napriek tomu, že minister Gröhling bol prítomný v budove, odmietol prísť medzi nás. Aj to svedčí o tom, akí darebáci nám dočasne vládnu.

V pondelok to boli lopaty, nabudúce to bude iné fajné náradie… Video spred ministerstva školstva si môžete pozrieť TU.

Konečný cieľ? Vyhnanie covidových zločincov zo štátnych úradov!

———————–

Prečítajte si tiež: Švec: Organizovaná skupina vládnych zločincov pokračuje v krágľovaní názorových oponentov!

———————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds