Štúrovo: Provokatéri opäť provokovali. My sme poriadok opäť obnovili

V nedeľu 12. mája slovenskí vlastenci, aj za účasti členov a sympatizantov Slovenského Hnutia Obrody, odhalili v Štúrove pamätník Ľudovíta Štúra.

Dňa 28. októbra 2015, kedy sme slávnostne poklepali základný kameň pamätníka, sa skupina šovinistov z SMK snažila o narušenie slávnosti. Dnes skupina provokatérov vyvesila na Moste Márie Valérie transparenty s provokatívnymi textami.

My, členovia Slovenského Hnutia Obrody sme nevajatali. Presunuli sme sa na most a za asistencie mestskej a aj štátnej polície sme transparenty provokatérov z mosta odstránili a naši maďarskí priatelia spoza Dunaja nám pomohli s odvozom tohto vizuálneho smogu.

Máme v úcte každého lojálneho občana našej vlasti, ale pre šovinistov a provokatérov, ktorí by chceli rozdúchavať národnostné nepokoje máme iba jednu odpoveď: Nulová tolerancia.

Slovenská republika je domovom Slovákov a všetkých lojálnych občanov a tak to aj zostane. A komu sa nepáči, hranice sú otvorené.

Vizuálny smog na Moste Márie Valérie v Štúrove.

Vizuálny smog zlikvidovaný.

Naši maďarskí priatelia spoza Dunaja nám pomohli s odvozom vizuálneho smogu.

Dom Matice slovenskej v Štúrove sme v nedeľu 12. mája našli v takomto stave. Ak si niekto takto predstavuje spolunažívanie, tak to teda nie. Pre šovinistov a provokatérov, ktorí by chceli rozdúchavať národnostné nepokoje máme iba jednu odpoveď: Nulová tolerancia.

Pozrite si aj video z likvidácie vizuálneho smogu…

 

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds