Pavol Skýpala: Arogancia mentálne vylúčených nepozná hranice. Ale my v SHO sme ľudia činu

Minulý mesiac sme vyčistili čiernu skládku medzi obcou Breznička a Kalinovo v Banskobystrickom kraji. Informovali sme vás o tom aj v našom článku TU. Osadili sme tam aj našu tabuľu, ktorá má tiež opodstatnenie a menej inteligentným tvorom oznamuje: Zákaz vysýpania smetí! A akého prekvapenia sme sa dočkali?

Arogantný egoista čo si z prírody spravil smetisko, sa prejavil. Nielenže vyviezol odpadky priamo na to isté miesto, no drzo odlomil tabuľu, ktorá upozorňovala na jeho vyčíňanie a následne ju ukradol. Nevadia mi tak ani stratené peniaze, čas pri výrobe tejto tabule, len tá drzosť a doslova hlúposť človeka, ktorý to spravil.

V dnešnej dobe, keď máme X možností, kam odniesť odpadky a neznečisťovať našu nádhernú prírodu, sa stále nájde veľa mentálne vylúčených ľudí. Jednoducho sebci voči sebe, ale aj voči svojmu okoliu.

Ale my v SHO sme ľudia činu a nie teoretici. Poriadok obnovíme a prírode pomôžeme tak, ako sme to spravili už niekoľkokrát, vďaka nášmu úspešnému ekologickému projektu Nebuď sviňa.

————————-

Prečítajte si tiež: Katarína Boková: Každý musí začať od seba. A Slovensko bude lepším miestom pre život

————————-

By nás zaujímalo, či akože ľudia, ktorí vyhadzujú odpadky do prírody, majú smetisko aj doma v obývačke.

Mentálne vylúčení ľudia tabuľu s upozornením ukradli a z miesta urobili opäť smetisko.

Takéto tabule osadzujeme na miesta čiernych skládok, ktoré zlikvidujeme.

Autor článku Pavol Skýpala je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody, splnomocnenec SHO pre projekt Nebuď sviňa a kandidát do NR SR.

———————

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na naše ekologické aktivity, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Nebuď sviňa. Ďakujeme, Slováci.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds