Sociálny projekt SHO: Vírusy? Práve preto pomáhame aj v Trenčianskych Tepliciach a Lučenci

Priatelia, pravidelne pomáhame aj pri Lučenci Karinke a Jankovi, ktorým sme, okrem čistiacich prostriedkov a oblečenia, odniesli okolo 50 kíl kapusty od Záhradkárstvo Hamelli, ktorá čoskoro skončí v sude a keď vykysne, bude zdrojom vitamínov, ktoré v tomto chrípkovom období potrebuje každý z nás najviac.

A radosť sme rozdávali aj v Trenčianskych Tepliciach. Mamke Miške a jej deťom Alžbetke a Adamkovi spoločne s nami pomohol Klub Milana Rastislava Štefánika v Trenčianskych Tepliciach.

Sme radi, že náš úspešný sociálny projekt oslovuje aj nových sponzorov a podporovateľov. Vďaka tomu môžeme našu pomoc zväčšovať a rozširovať o nové rodiny v núdzi.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

 ————————–

Prečítajte si tiež: SHO: Projekt Staráme sa opäť rozširujeme. Začíname pomáhať už aj v meste Strážske

—————————

Karinka a Janko.

Alžbetka a Adamko z Trenčianskych Teplíc.

Ďakujeme, dobrí ľudia.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds