Švec oklamaným podporovateľom Národnej koalície: Aj vám ponúkame ruku na spoluprácu

Predsedníctvo strany Národná koalícia vypovedalo memorandum o spolupráci národných a kresťanských politických strán so stranou Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko. Rozhodlo o tom v piatok 29. novembra v Bratislave.

Ako ďalej informoval prvý podpredseda Národnej koalície Peter Sokol, predsedníctvo strany zároveň rozhodlo o zrušení členstva v strane jej predsedníčke Slavěne Vorobelovej a Petrovi Oremusovi. Informujú médiá.

K vzniknutej situácii stanovisko zaujal Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody: Tak ako v prípade Slovenskej ligy, tak aj v prípade sklamaných a najmä oklamaných podporovateľom Národnej koalície sú adresované tieto slová: Každý aktivista a sympatizant Národnej koalície, ktorí to myslí s našou vlasťou úprimne, môže pomôcť Slovenskému Hnutiu Obrody v nastávajúcich voľbách svojimi aktivitami v slovenských regiónoch. Každý hlas bude dôležitý, každá ruka, ktorá pomôže je vítaná. Naše hnutie je na voľby pripravené a budeme sa uchádzať o dôveru Slovákov. Pred nikým, kto je zodpovedný tímový hráč, dvere nezatvárame, práve naopak. Podávame ruku na spoluprácu pred voľbami 2020 aj Národnej koalícii.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec sympatizantom Slovenskej ligy: Môžete pomôcť SHO. Dvere máte otvorené

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds