Švec: To, čo vláda predviedla je mačkopes, ktorý z dlhodobého hľadiska nerieši situáciu v oblasti energetickej…

Ceny elektriny by nemali stúpnuť v priemere vôbec, ceny plynu o 15 percent a ceny tepla o 15 percent. Ale všetko bude závisieť od toho, či bude schválený štátny rozpočet na budúci rok.

Toto je typický príklad toho, dámy a páni, ako sa vládni zločinci snažia uspokojiť väčšinu Slovákov, ale zároveň si nepohnevať finančné skupiny, ktoré stoja za štandardnými politickými stranami.

Slovenské Hnutie Obrody dlhodobo komunikuje, že slovenská vláda mala už dávno zoštátniť Slovenské elektrárne, súlade s Ústavou SR, ich produkciu nasmerovať pre podniky a domácnosti na Slovensku a tiež zoštátniť všetky zdroje, ktoré vedia zabezpečiť teplo a svetlo pre ľudí slovenských.

To, čo dnes vláda predviedla je mačkopes – lacný plyšák z Číny, ktorý z dlhodobého hľadiska nerieši situáciu v oblasti energetickej a zároveň aj potravinovej sebestačnosti nášho štátu. Energetická a potravinová sebestačnosť sú jedným zo základných cieľov programu Slovenského Hnutia Obrody.

A ak sa nás niekto opýta, že čo na to povie Brusel, odpovedáme ako vždy: Máme ne veľkom háku, čo na to povie Brusel. Záujmy slovenských ľudí sú pre nás na prvom mieste a mimoriadna doba vyžaduje mimoriadny skutky, v súlade s Ústavou SR!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

 ————————

Prečítajte si tiež: My sme to hovorili! Povinná karanténa vynucovaná vládnymi zločincami okolo Matoviča bola nezákonná!

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds