My sme to hovorili! Povinná karanténa vynucovaná vládnymi zločincami okolo Matoviča bola nezákonná!

Dámy a páni. Médiá informujú: Keď niekomu už od jari 2020 povinné štátne karantény smrdeli protiústavnosťou, mal správny čuch. Povinná štátna karanténa nebola v poriadku a celkom konkrétne sa zrazila s ústavou, lebo podľa Ústavného súdu SR šlo o obmedzenie ľudí na osobnej slobode.

Konštatujem: Od začiatku sme tvrdili a tvrdíme, že organizovaná skupina vládnych zločincov, vtedy pod vedením Matoviča, vydávala v čase fiktívnej pandémie, pretože na Slovensku nikdy nebola pandémia koronavírusu, nelogické a protiprávne nariadenia.

A aj preto sme v súlade s článkom 32 Ústavy SR, ako jediný politický subjekt na Slovensku TU vyhlásili občiansky odpor, to znamená, že sme nerešpektovali a vedome porušovali nezákonné nariadenia vládnych zločincov.

A čas nám dal za pravdu. Som rád, že objektívna pravda vychádza na povrch, pomaly, ale predsa.

A na vás, dámy a páni, je už len to, aby ste si poriadne rozmysleli, komu budete dôverovať a koho budete podporovať. Či vládnych zločincov a opozičných kolaborantov v NR SR (česť výnimkám) alebo sa rozhodnete stáť na strane sily, hrdosti, odhodlania a objektívnej pravdy. Na strane Slovenského Hnutia Obrody.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Čaputová opäť perlila. Tentokrát v pléne slovenského parlamentu. Švec ju sfúkol ako lacnú sviečku z Číny

—————————

Zdroj obrázku: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds