Čaputová opäť perlila. Tentokrát v pléne slovenského parlamentu. Švec ju sfúkol ako lacnú sviečku z Číny

Agentka Čaputová vystúpila v utorok 29. novembra v NR SR so správou o stave nášho nešťastného štátu slovenského.

Okrem iného konštatovala, že hrozí, že politická kríza prerastie do vážnej krízy demokracie. V takom prípade bude lepšie umožniť občanom nanovo si vybrať svojich volených zástupcov.

Konštatujem: Cynické! To povie osoba, ktorá úspešne zmarila referendum o predčasných voľbách, ktoré sa mohlo a aj malo uskutočniť už pred niekoľkými mesiacmi. Vôľu občanov spláchla dole záchodom a ešte sa aj hlúpo usmievala. A aby si akože umyla ruky, zodpovednosť za zmarené referendum delegovala na úplatných ústavných sudcov. Naozaj hodné ženy, ktorá nekriticky velebí hodnoty zločineckej liberálnej demokracie.

Nakoniec pod tlakom verejnosti, na druhý pokus, vyhlásila oklieštené referendum na sobotu 21. januára a ako správna liberálka nezabudla vyhlásiť, že voličov nebude vyzývať na účasť na všeľudovom hlasovaní TU.

Nuž, takú máme Zuzanu. Falošnú, cynickú, pre ktorú sú záujmy iných všetkým, ale záujmy Slovákov sú pre ňu na poslednom mieste.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VÝZVA. Referendum 2023: Budúcnosť nášho štátu závisí od každého jedného z nás. Zapojte sa do pripravovanej…

————————-

Zdroj obrázku: napalete.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds